Garanti

Bizim için Garanti: Zorunluluktan Öte Sorumluluk

BMC markalı aracınızın yasal garanti süresi satış faturası tarihi itibariyle başlar ve 2 yıldır. Aracınızın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, onarımda geçen süre (garanti kapsamındaki arızalarda) garanti süresine eklenir.

Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için aracın tüm bakımlarının zamanında yapılmış olması ve onarım işlemleri ile araç aksesuarlarının montaj/demontaj işlemlerinin BMC Otomotiv ve Ticaret A.Ş. yetkili servisler tarafından öngörülen şekilde yaptırılması gerekir.

Garanti uygulamaları, kullanım kaynaklı aşınma ve yıpranmaları, ömürlü sarf malzemelerini , periyodik bakım parça ve malzemelerini, uygun olmayan yakıt kullanımı, araç orjinalin dışında sonradan takılan ekipmanlar veya yazılımlar, işletme ve trafik talimatlarına aykırı zorlamaları, doğal afet ve çevresel dış etkileri ile kullanıcı kaynaklı hasarları kapsamamaktadır.

Servis bakım defterinde ve kullanıcı el kitaplarında garanti uygulamaları ile ilgili daha detaylı bilgiye ve dikkat edilmesi gereken hususlara ulaşabilirsiniz.

Daha keyifli yol arkadaşlığımız için Uzatılmış Garanti Paketleri ve detaylar için lütfen yetkili servisinize danışınız.

BMC Garanti Slider Resmi 1
BMC Garanti Slider Resmi 2
BMC Garanti Slider Resmi 3
BMC Garanti Slider Resmi 4