GARANTİ

Bizim için Garanti; Zorunluluktan Öte Sorumluluk

BMC markalı aracınızın yasal garanti süresi satış faturası tarihi itibariyle başlar ve 2 yıl sürer. Aracınızın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, onarımda geçen süre (garanti kapsamındaki arızalarda) garanti süresine eklenir.

Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için aracın tüm bakımlarının zamanında yapılmış olması ve onarım işlemleri ile araç aksesuarlarının montaj/demontaj işlemlerinin BMC Otomotiv ve Ticaret A.Ş. yetkili servisleri tarafından öngörülen şekilde yapılması gerekir.

Kullanım kaynaklı aşınma ve yıpranmalar, ömürlü sarf malzemeleri, periyodik bakım parça ve malzemeleri, uygun olmayan yakıt kullanımı, araca orijinalin dışında sonradan takılan ekipman ve/veya yazılımlar, işletme ve trafik talimatlarına aykırı zorlamalar, doğal afetler ve dış çevresel etkenler ile kullanıcı kaynaklı hasarlar garanti kapsamına girmemektedir. Servis Bakım defterinde ve Kullanıcı El Kitaplarında garanti uygulamaları ile ilgili daha detaylı bilgiye ve dikkat edilmesi gereken noktalara ulaşabilirsiniz.

Daha uzun süreli yol arkadaşlığımız için Uzatılmış Garanti Paketleri ve detaylarını öğrenmek için lütfen yetkili servisinize danışınız.