Neoport

YERLİ APRON OTOBÜSÜ, NEOPORT

YERLİ APRON OTOBÜSÜ, NEOPORT

Türkiye’nin ilk yerli apron otobüsü NEOPORT, 14 metre tam alçak tabanlı yapısı, yolcu iniş ve binişleri için her iki yöne de yatabilme özelliği ile havalimanı ulaşımın daha konforlu hale getiriyor.

NEOPORT’u Keşfedin!

14 metrelik apron otobüsü NEOPORT; tam havalı servis freni, her iki yana yatma, şasi alçaltma ve yükseltme sistemi, ön ve arka disk frenleri, 6 adet yolcu kapısı, alçak tabanlı monokok gövde, klima sistemi için ek motor özellikleriyle apron otobüslerinde bulunması gereken özelliklerden fazlasına sahip.

Neocity Bus Features
Neocity Bus Features

Yolcularımızı Rahat Ettirmek İçin
Her Şeyi Düşündük

BMC mühendisleri, apron otobüslerini hem yolcu hem de sürücü konforunu en üst seviyeye taşıyacak şekilde tasarladı. Aracın ön tarafına konumlandırılmış son teknoloji motor sayesinde kabin içinde çok büyük ve ferah bir yolcu alanı oluşturuldu. Ayrıca süspansiyon sistemi sayesinde, sürücü ve yolcuların araç içinde hissettiği titreşim en aza indirildi.

Yolcu Kapasitesinde Sınıfının Lideri

NEOPORT’ta Herkese Yer Var!

Genişletilmiş sahanlık alanıyla 12 oturan ve 84 ayakta olmak üzere toplam 96 yolcu kapasitesine sahip olan NEOPORT, yolcularına çok daha ferah ve konforlu bir havaalanı ulaşımı sunarken orta ön alan konumlandırılan özel motor bölmesi ile sürücü için de izole ve güvenli bir alan sunuyor.

Wide Interior
Wide Interior

Neoport'u Daha Yakından Tanıyın!

Türkiye’nin ilk yerli apron otobüsü Neoport, 14 metre uzunluk ve çevre dostu dizel motor özelliklerinin yanı sıra yolcu kapasitesi ile sınıfının lideri konumundadır.

Neoport'u Yakından İnceleyin

 • Motor Tipi
  Turbocharged Intercooler, Dizel
 • Maksimum Tork
  688 Nm @ 1200 d/dk
 • Yük Kapasitesi
  10.500 kg Ön Aks – 10.500 kg Arka Aks
 • Yolcu Kapasitesi
  12 Oturan + 84 Ayakta (4 kişi / m²)
  12 Oturan + 98 Ayakta (8 kişi / m²)
  12 Oturan + 80 Ayakta + 1 EY (4 kişi / m²)
  12 Oturan + 94 Ayakta + 1 EY (8 kişi / m²)
 • Şanzıman
  Allison, Otomatik – 6 İleri, 1 Geri
Teknik Özellikler