NEOPORT

Neoport Otobüs

Yerli Apron, Neoport

Türkiye’nin ilk yerli apron otobüsü Neoport, 14 metre tam alçak tabanlı yapısı, yolcu iniş-binişleri için her iki yöne de yatabilme özelliği ile havalimanlarının yeni yıldızı olacak.

Neoport’u Keşfedin!

Tam havalı servis freni, her iki yana yatma, sasi alçaltma ve yükseltme sistemi, ön ve arka disk frenleri, 6 adet yolcu kapısı, alçak tabanlı monokok gövde, klima sistemi için ek bir motoru vardır.

Neoport otobüs özellikleri
Neoport otobüs özellikleri

Yolcularımızı Rahat Ettirmek İçin
Her Şeyi Düşündük

BMC mühendisleri apron otobüslerini hem yolcu hem de sürücü konforunu en üst seviyeye taşıyacak şekilde tasarladı. Aracın ön tarafına konumlandırılmış teknolojik motoru sayesinde kabin içinde çok büyük ve ferah bir yolcu alanı oluşturuldu. Ayrıca süspansiyon sistemi sayesinde, sürücü ve yolcuların araç içinde hissettiği titreşim en aza indirildi.

Yolcu Kapasitesinde Sınıfının Lideri

Neoport’ta Herkese Yer Var!

Genişletilmiş geniş sağanlık alanıyla 12 oturan ve 84 ayakta yolcu kapasitesine sahip olan Neoport, yolcularına çok daha ferah ve konforlu yolculuk imkanı sunarken orta ön alan konumlandırılan motor bölmesi ile sürücü ve hostes içinde izole edilmiş güvenli bir alan sunuyor.

Öncelikli Koltuklar
Manuel Katlanır Engelsiz Erişim Rampası

Neoport'u Daha Yakından Tanıyın!

Her birinin 10.500 kg’lık yük kapasitesi olan ön ve arka akslar 109 kisiye kadar tasıma imkanı tanıyarak, Apron otobüsünü yolcu kapasitesi ile sınıfının lideri konumuna tasımıstır.

Size En Uygun Neoport'u Bulun

 • Motor Tipi
  Cummins ISB4.5 E5C185B EuroV
 • Maksimum Tork
  700 NM @1200 rpm
 • Yük Kapasitesi
  10.500 kg ön aks + 10.500 kg arka aks
 • Yolcu Kapasitesi
  12 Oturan + 84 Ayakta
 • Şanzıman
  6 İleri 1 Geri
Teknik Özellikler