AMAZON

ÇOK AMAÇLI <br> ZIRHLI ARAÇ

ÇOK AMAÇLI
ZIRHLI ARAÇ

Yolcularına mayın, balistik ve el yapımı patlayıcılara karşı yüksek koruma sağlayan AMAZON, 7 kişilik taşıma kapasitesine sahip.

AMAZON (4x4)

AMAZON (4x4)

AMAZON; mayın, balistik ve el yapımı patlayıcılara karşı yüksek koruma seviyesi ve 7 kişilik taşıma kapasitesinin yanı sıra yüksek manevra kabiliyetine sahip olan, otomatik yangın söndürme sistemi, merkezi lastik şişirme özelliği, patlak yol gider lastik özelliği, arka görüş kamerası, karartma ve kamuflaj ışığı gibi özellikler sunuyor.

İncele
AMAZON

Monokok gövdesi ve özel V tabanıyla ve yüksek koruma sağlayan AMAZON, STANAG 4569 koruma seviyesine sahiptir.

AMAZON

Saatte 120 km hıza ulaşabilen AMAZON, 800 mm sudan geçebilmekte, 400 mm karın altı yüksekliği ile birçok engeli rahatça aşabilmekte ve %40 yan eğimde ilerlerken, %70 eğime de tırmanabilmektedir.

AMAZON OTTONOM (4x4)

Farklı savaş stratejilerinde kullanılması için özel üretilen, mayın, balistik ve el yapımı patlayıcılara karşı yüksek koruma sağlayan, özelleştirilmiş Drone’nu ile ön plana çıkan İnsansız Zırhlı Kara Aracı AMAZON 4x4 Ottonom; otomatik yangın söndürme sistemi, merkezi lastik şişirme, patlak yol gider lastik, arka görüş kamerası, karartma ve kamuflaj ışığı gibi özellikler taşıyor.

İncele
AMAZON OTTONOM (4x4)

AMAZON UKS (4x4)

AMAZON 4x4 Çok Amaçlı Zırhlı Araç / Uzaktan Kumanda Sistemli, BMC’nin insansız, uzaktan kumanda ile kullanılabilme özelliğine sahip zırhlı aracıdır.

Meskûn mahal ve asimetrik savaş ortamları için özel olarak geliştirilmiş olan araç BMC’nin yenilikçi teknolojileri ile hayata geçirdiği özel proje olarak dikkat çekmektedir.

AMAZON’un tüm özelliklerinin uzaktan gerçek zamanlı kullanılmasına imkân sağlayan araç, bu kabiliyetlerin yanı sıra standart olarak LOS şartlarda 5 km, yerleşim alanları içerisinde 1 km yarıçap dâhilinde kullanılabiliyor.

İncele
AMAZON UKS (4x4)