KİRPİ

Mayına Karşı Korumalı Zırhlı Araç

Mayına Karşı Korumalı Zırhlı Araç

Mayına karşı korumalı araç sınıfında sağladığı üstün koruma düzeyi ile bir efsane haline gelen Kirpi’nin yeni versiyonunda, bağımsız süspansiyon sistemi bulunuyor.

KİRPİ II (4x4)

KİRPİ II (4x4)

Mayına karşı korumalı araç sınıfında sağladığı üstün koruma düzeyi ile bir efsane haline gelen Kirpi’nin yeni versiyonunda, bağımsız süspansiyon sistemi bulunuyor. Yüksek koruma özelliklerine ek olarak geliştirilen Kirpi 4x4, hem yol tutuşunda hem de yolcu konforunda sınıfının öncüsü olmaya devam ediyor.

Bağımsız Süspansiyonlu 4x4 Kirpi, monokok tipte zırhlı kabin ve özel zırhlı camları, şok emici koltukları, silah istasyonu ve acil çıkış kapağı özelliklerinin yanı sıra; özel olarak entegre edilen göreve yönelik birçok donanım (KBRN korunma sistemi, atış yeri hedef tespit sistemi, otomatik yangın söndürme sistemi, iç konuşma sistemi, karıştırma köreltme sistemi, vb.) ve özel tasarlanmış patlayıcı madde keşif ve imha robot kollu versiyonu ile ön plana çıkıyor.

İncele

KİRPİ (6x6)

KİRPİ (6x6)

Mayına karşı korumalı araç sınıfında sağladığı yüksek koruma özellikleri ile fark yaratan Kirpi’nin 6X6 versiyonunda; monokok tipte zırhlı kabin ve özel zırhlı camlar, şok emici koltuklar, V-şeklindeki özel tasarım karın altı yapısı, silah istasyonu ve acil çıkış kapağı özellikleri ön plana çıkıyor.

İncele

KİRPİ (4x4) Ambulans

KİRPİ (4x4) Ambulans

BMC tarafından geliştirilen BMC KİRPİ (4X4) Ambulans - Mayına Karşı Korumalı Araç; Kirpi Ailesi’nin diğer üyelerinin genel teknik özelliklerine sahip olmakla birlikte, özel olarak geliştirilen iç dizaynı ile tam teşekküllü ambulans görevini de yerine getirebilmektedir.

İncele

KİRPİ (4x4)

Mayına karşı korumalı araç sınıfında sağladığı üstün koruma düzeyi ile bir efsane haline gelen Kirpi’nin yeni versiyonunda, bağımsız süspansiyon sistemi bulunuyor. Yüksek koruma özelliklerine ek olarak geliştirilen Kirpi 4x4, hem yol tutuşunda hem de yolcu konforunda sınıfının öncüsü olmaya devam ediyor. Bağımsız Süspansiyonlu 4x4 Kirpi, monokok tipte zırhlı kabin ve özel zırhlı camları, şok emici koltukları, silah istasyonu ve acil çıkış kapağı özelliklerinin yanı sıra; özel olarak entegre edilen göreve yönelik birçok donanım (KBRN korunma sistemi, atış yeri hedef tespit sistemi, otomatik yangın söndürme sistemi, iç konuşma sistemi, karıştırma köreltme sistemi, vb.) ve özel tasarlanmış patlayıcı madde keşif ve imha robot kollu versiyonu ile ön plana çıkıyor.

İncele
KİRPİ (4x4)

Kirpi

Kirpi'nin dış tasarımını 360 derece keşfedin. Yandaki yön butonunu kullanarak Kirpi’yi dört farklı açıdan görebilirsiniz.

İncele
360 Derece İnceleyin