KİRPİ

MAYINA KARŞI KORUMALI ZIRHLI ARAÇ

MAYINA KARŞI KORUMALI ZIRHLI ARAÇ

Kirpi, mayına karşı korumalı araç sınıfında sağladığı üstün koruma düzeyi ile başta Türkiye olmak üzere farklı ülkeler tarafından da en önemli savunma aracı olarak kullanılıyor. Kirpi’nin yenilenen versiyonu Kirpi II farklı ihtiyaçlara yönelik özel çözümler sunmaya devam ediyor.

KİRPİ II (4x4)

KİRPİ II (4x4)

Mayına karşı korumalı araç sınıfında sağladığı üstün koruma düzeyi ile bir efsane haline gelen Kirpi’nin yeni versiyonunda bağımsız süspansiyon sistemi bulunuyor. Yüksek koruma özelliklerine ek olarak geliştirilen Kirpi II (4x4), hem yol tutuşunda hem de yolcu konforunda sınıfının öncüsü olmaya devam ediyor.
Bağımsız süspansiyonlu Kirpi II (4x4), monokok tipte zırhlı kabin ve özel zırhlı camlar, şok emici koltuklar, silah istasyonu ve acil çıkış kapağı özelliklerinin yanı sıra, özel olarak entegre edilen göreve yönelik birçok donanımı (KBRN korunma sistemi, atış yeri hedef tespit sistemi, otomatik yangın söndürme sistemi, iç konuşma sistemi, karıştırma köreltme sistemi vb.) ve özel tasarlanmış patlayıcı madde keşif ve imha robot kollu versiyonu ile ön plana çıkıyor.

İncele

KİRPİ (6x6)

KİRPİ (6x6)

Mayına karşı korumalı araç sınıfında sağladığı yüksek koruma özellikleri ile fark yaratan Kirpi’nin 6x6 versiyonunda, monokok tipte zırhlı kabin ve özel zırhlı camlar, şok emici koltuklar, V şeklindeki özel tasarım karın altı yapısı, silah istasyonu ve acil çıkış kapağı özellikleri ön plana çıkıyor.

İncele

KİRPİ (4x4) Ambulans

KİRPİ (4x4) Ambulans

Kirpi (4x4) Ambulans - Mayına Karşı Korumalı Araç, Kirpi Ailesi’nin diğer üyelerinin genel teknik özelliklerine sahip olmakla birlikte, özel olarak geliştirilen iç tasarımı ile tam teşekküllü ambulans olarak kullanılabilmektedir.

İncele

KİRPİ (4x4)

Mayına karşı korumalı araç sınıfında elde ettiği başarılı koruma ile efsane haline gelen Kirpi 4x4, hem yol tutuş hem de yolcu konforunda sınıfının lideri olmaya devam ediyor. Monokok zırhlı kabin ve özel zırhlı pencereler, Yangın söndürme sistemi, Personel Kompartmanı İklimlendirme sistemi, Patlak gider, Merkezi lastik şişirme sistemi, Sis havanları ve Kendini kurtarma vinci özelliklerine sahip Kirpi 4x4; Manuel taret ve Otomatik silah istasyonu donanımları ile öne çıkıyor.

İncele
KİRPİ (4x4)