KİRPİ

MAYINA KARŞI KORUMALI ZIRHLI ARAÇ

MAYINA KARŞI KORUMALI ZIRHLI ARAÇ

KİRPİ, mayına karşı korumalı araç sınıfında sağladığı üstün koruma düzeyiyle başta Türkiye olmak üzere farklı ülkeler tarafından en önemli savunma aracı olarak kullanılmaktadır. Kirpi'nin yenilenen versiyonu KİRPİ II, farklı ihtiyaçlara yönelik özel çözümler sunmaya devam etmektedir

KİRPİ II (4x4)

KİRPİ II (4x4)

Mayına karşı korumalı araç sınıfında sağladığı üstün koruma düzeyi ile bir efsane haline gelen KİRPİ’nin yeni versiyonunda bağımsız süspansiyon sistemi bulunuyor. Yüksek koruma özelliklerine ek olarak geliştirilen KİRPİ  II (4x4), hem yol tutuşunda hem de yolcu konforunda sınıfının öncüsü olmaya devam ediyor.

Bağımsız süspansiyonlu KİRPİ II (4x4), monokok tip zırhlı kabin ve özel zırhlı camlar, şok emici koltuklar, silah istasyonu ve acil çıkış kapağı özelliklerinin yanı sıra, göreve yönelik birçok donanımı (KBRN korunma sistemi, atış yeri hedef tespit sistemi, otomatik yangın söndürme sistemi, iç konuşma sistemi, karıştırma güçlendirme sistemi vb.) ve özel tasarlanmış patlayıcı madde keşif ve imha robotu kollu versiyonu ile ön plana çıkıyor.

İncele

KİRPİ (6x6)

KİRPİ (6x6)

Mayına karşı korumalı araç sınıfında sağladığı yüksek koruma özellikleri ile fark yaratan KİRPİ’nin 6x6 versiyonunda, monokok tipte zırhlı kabin ve özel zırhlı camlar, şok emici koltuklar, V şeklindeki özel tasarım karın altı yapısı, silah istasyonu ve acil çıkış kapağı özellikleri ön plana çıkıyor.

İncele

KİRPİ (4x4) Ambulans

KİRPİ (4x4) Ambulans

Kirpi (4x4) Ambulans - Mayına Karşı Korumalı Araç, Kirpi Ailesi’nin diğer üyelerinin genel teknik özelliklerine sahip olmakla birlikte, özel olarak geliştirilen iç tasarımı ile tam teşekküllü ambulans olarak kullanılabilmektedir.

İncele

KİRPİ (4x4)

Mayına karşı korumalı araç sınıfında elde ettiği başarılı koruma ile efsane haline gelen KİRPİ 4x4, hem yol tutuş hem de yolcu konforunda sınıfının lideri olmaya devam ediyor. Monokok zırhlı kabin ve özel zırhlı pencereler, Yangın söndürme sistemi, Personel Kompartmanı İklimlendirme sistemi, Patlak gider, Merkezi lastik şişirme sistemi, Sis havanları ve Kendini kurtarma vinci özelliklerine sahip Kirpi 4x4; Manuel taret ve Otomatik silah istasyonu donanımları ile öne çıkıyor.

İncele
KİRPİ (4x4)