LOJİSTİK DESTEK ARAÇLARI

LOJİSTİK DESTEK ARAÇLARI

LOJİSTİK DESTEK ARAÇLARI

BMC tarafından müşteri beklentilerine göre özel olarak üretilen Lojistik Destek Araçları; Uçak Akaryakıt İkmal Tankeri, Özel Amaçlı Çekiciler, İtfaiye Araçları, Su Tankerleri, Vidanjör, Frigorifik Kasalı Araçlar ve Çöp Kamyonları gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Su Tankeri (8x2)

Su Tankeri (8x2)

Lojistik Destek Araç Grubu’nda yer alan BMC SU TANKERİ (8x2), 6 silindirli turbo dizel motoru ile saatte 114 km hıza ulaşabiliyor. Maksimum %18 tırmanma yeteneğine sahip araç, yüksek ve düşük sıcaklıklara sahip zorlu operasyonel koşullarda artırılmış manevra kabiliyeti ile sınıfının üzerinde performans sergiliyor.

İncele

BMC SU TANKERİ, 20.000 lt kapasiteye sahip tankere ve 32.000 kg azami yüklü ağırlığa sahiptir.

Güçlü turbo intercooler dizel motoru, 16 ileri, 2 geri vites sayısıyla BMC SU TANKERİ zorlu koşullarda dahi yüksek performans gösteriyor.

Tank Taşıyıcı

Yerli ve milli olanaklar ile Milli Savunma Bakanlığı’nın öncülüğünde projelendirilen tank taşıyıcı araçlar başta ALTAY TANKI olmak üzere M60 Tankı, FIRTINA OBÜSÜ, LEOPARD TANKI, ZIRHLI MUHAREBE ARACI, ZIRHI PERSONEL TAŞIYICI ve her türlü askeri ve sivil araçların etkin şekilde taşınması için üretilmiştir.

İncele
Tank Taşıyıcı

6x6 Akaryakıt Tankeri

AKTAN Muharebe Sahası Akaryakıt Tankeri, uçak, helikopter, tank vb. hem kara hem de hava savunma araçlarına operasyon sırasında operasyonun aksamaması için karadan akaryakıt ikmali yapılabilmesi amacıyla özel olarak geliştirmiş kara aracıdır.

Aynı anda dört araca birden akaryakıt takviyesi yapabilen araç orduların operasyonel güçlerini sahada en üst seviyeye çıkarmaları için tasarlanarak üretilmiştir.

İncele
6x6 Akaryakıt Tankeri