Özel Araçlar

Özel Araçlar

Özel Araçlar

BMC tarafından standart olarak üretilen araçların dışında kamu kurum ve kuruluşlarının ve diğer müşterilerin özel ihtiyaçlarına yönelik ürünler, fizibilite çalışmalarına uygun olarak üretilmektedir.

BMC Midilux-Z (4x2)

BMC MIDILUX-Z; mayına karşı dayanıklılığı ve balistik koruma seviyesi ile farklılığını ortaya koyuyor. Zorlu koşullarda güvenle personel taşımacılığı yapmak üzere zırhlandırılmış araç; polikarbon dış camları, atış mazgalları, balistik koruma seviyesine sahip camları, mayın kilitli kapıları ile yolcu taşımacılığına konfor ve güven getiriyor.

BMC MIDILUX-Z; ön ve arka hidrolik amortisörlü yaylı parabolik süspansiyon sistemi, tam havalı kuru tip servis freni, hava kumandalı yaylı el freni, klima kalorifer sistemi ve bağımsız kabin ısıtıcısına sahip bulunuyor. Araç, tekerlekleri ile dışı için yangın söndürme sistemi ve patlak gider opsiyonel seçenekleriyle de desteklenebiliyor.

İncele

BMC Toma (4x4)

Toplumsal olaylara süratli ve etkin bir şekilde müdahale edilmesini sağlamak amacıyla tasarlanarak üretime alınan BMC TOMA, yüksek manevra yeteneği ve zorlu koşullara adaptasyonu ile bir adım öne çıkıyor. BMC TOMA arazi performansı, özgün şasesi ve güçlü yol tutuşu ile gerek kentsel gerekse kırsal alanlarda asayiş ve güvenliğin sağlanmasına tam destek veriyor.

BMC TOMA; uzun ömürlü su ve köpük tankları, bilgisayar kontrollü operatör sistemi, 6 silindirli turbo dizel motoru, klima kalorifer sistemi, yanmaya ve darbeye dayanıklı bağlantı sistemleri, bağımsız kabin ısıtıcısı, patlak gider seçeneği ile fark yaratıyor.

İncele