ÖZEL ARAÇLAR

ÖZEL ARAÇLAR

ÖZEL ARAÇLAR

BMC tarafından standart olarak üretilen Özel Araçlar, aynı zamanda kamu kurum ve kuruluşları ile diğer müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yapılan fizibilite çalışmaları sonrasında özel olarak da üretilmektedir.

TULGA (4x4) Zırhlı Pikap

TULGA (4x4) Zırhlı Pikap

İç güvenlik personelinin güvenlik ihtiyacını karşılamak üzere üst düzey güvenlik sistemleri ve zırhlı olarak tasarlanarak üretilen TULGA, sahip olduğu üstün manevra kabiliyeti ve yük taşıma kapasitesiyle her tür arazi koşulunda yüksek performans gösteriyor.

İncele

TULGA SUV (4x4)

TULGA SUV (4x4)

İç güvenlik personelinin güvenlik ihtiyacını karşılamak üzere üst düzey güvenlik sistemleriyle zırhlı olarak tasarlanarak üretilen TULGA SUV 4x4, sahip olduğu üstün manevra kabiliyeti ve yük taşıma kapasitesiyle zorlu arazi koşullarında yüksek performansıyla ön plana çıkıyor.

İncele

BMC Midilux-Z (4x2)

BMC Midilux-Z (4x2)

BMC Midilux-Z, mayına karşı dayanıklılığı ve balistik koruma seviyesi ile öne çıkıyor. Zorlu koşullarda güvenle personel taşımacılığı yapmak üzere zırhlandırılmış araç; polikarbon dış camlar, atış mazgalları, balistik koruma seviyesine sahip özel camlar ve mayın kilitli kapılar gibi donanım özellikleriyle konforlu ve güvenli yolcu taşımacılığı sunuyor.

BMC Midilux-Z; ön ve arka hidrolik amortisörlü yaylı parabolik süspansiyon sistemi, tam havalı kuru tip servis freni, hava kumandalı yaylı el freni, klima kalorifer sistemi ve bağımsız kabin ısıtıcısı donanımlarıyla birlikte standart olarak üretiliyor. Araç, yangın söndürme sistemi ve patlak yol gider lastik opsiyonel seçenekleriyle de desteklenebiliyor.

İncele

BMC Toma (4x4)

BMC Toma (4x4)

Toplumsal olaylara hızlı ve etkin bir şekilde müdahale amacıyla tasarlanarak üretilen BMC Toma, yüksek manevra yeteneği ve zorlu koşullara adaptasyonu ile öne çıkıyor. BMC Toma arazi performansı, özgün şasisi ve güçlü yol tutuşu ile gerek kentsel gerekse kırsal alanlarda asayiş ve güvenliğin sağlanmasına tam destek veriyor.

BMC Toma; uzun ömürlü su ve köpük tankları, bilgisayar kontrollü operatör sistemi, 6 silindirli turbo dizel motoru, klima kalorifer sistemi, yanmaya ve darbeye dayanıklı bağlantı sistemleri, bağımsız kabin ısıtıcısı, patlak yol gider lastik özellikleriyle fark yaratıyor.

İncele