VURAN

Çok Amaçlı<br class="hidden@sm-down">Zırhlı Araç

Çok Amaçlı
Zırhlı Araç

BMC tarafından Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç grubunda üretimi yapılan VURAN; 9 kişilik personel kapasitesi, monokok tipte zırhlı kabiniyle en yüksek seviyede koruma sağlamasının yanı sıra 4X4 çekiş sistemi sayesinde başarılı manevra kabiliyetiyle de ön plana çıkıyor.

VURAN (4x4)

VURAN (4x4)

9 kişilik taşıma kapasitesi, yüksek koruma ve hareket kabiliyetiyle ön plana çıkan Vuran, monokok gövde, zırhlı kabin ve camları, şok emici koltukları, silah istasyonu ve acil çıkış kapağı ile yolcuları için mayına ve balistik tehditlere karşı yüksek koruma sağlıyor. Özel görüş sistemleri, otomatik yangın söndürme sistemi, merkezi lastik şişirme özelliği, uzaktan komutalı otomatik silah istasyonu, ve daha bir çok özelliği ile Çok Amaçlı Zırhlı Araç sınıfında beğeni topluyor.

İncele
VURAN
Kendine özel V tabanına ve STANAG 4569 koruma seviyesine sahip olan VURAN ile 9 kişiye kadar tüm personel emin ellerde. İncele
VURAN

Saatte 110 km hıza ulaşabilen VURAN, 800mm derinlikte sudan geçebilmekte, 400mm karınaltı yüksekliği ile birçok engeli rahatça aşabilmekte ve %30 yan eğimde ilerlerken %60 eğime de tırmanabilmektedir.

İncele

Vuran

Vuran'ın dış tasarımını 360 derece keşfedin. Yandaki yön butonunu kullanarak Vuran’ı dört farklı açıdan görebilirsiniz.

İncele
360 Derece İnceleyin