600’ü Aşkın BMC Tedarikçisi “Hep Birlikte Geleceğe” dedi

Türkiye’nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden BMC, 3. Tedarikçiler Genel Kurulu’nu 4 Ekim Perşembe günü, Kaya İzmir Thermal & Convention’da, 600’ü aşkın yerli ve yabancı tedarikçinin katılımıyla gerçekleştirdi.

05.10.2018

Türkiye için daima en iyisini yapma hedefiyle yola çıkan ve 50 yılı aşkın süredir durmadan çalışan BMC, ortak bir vizyon geliştirme kapsamında, tedarikçileri ile buluşmaya devam ediyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen BMC Tedarikçiler Genel Kurulu, “Hep birlikte geleceğe” sloganıyla ve 450 firmanın temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye’nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden BMC’nin, 3. Tedarikçiler Genel Kurulu açılış konuşmasını yapan İcra Kurulu Başkanı Bülent Denkdemir şöyle konuştu:
“Sahip olduğu insan kaynağı ve yarım asrı aşan deneyim ve uzmanlığıyla BMC’nin şimdiye kadar elde ettiği başarıların kahramanları bordrolu 3 bin BMC’linin yanı sıra; yerli ve yabancı sermayeli bugün burada bizlerle olan ve olamayan saygın tedarikçilerimizin uzman kadrolarındaki binlerce insandandır. Bugünlere hep birlikte geldiğimiz, başarılarımıza birlikte imza attığımız iş ortaklarımızla binlerce kişilik bir aile olmaktan ve geleceği hep birlikte kucaklamaktan gurur duyuyoruz.”

BMC’nin küresel ölçekte büyüyen yapısı ve gelecek projeksiyonu ile ilgili aktarımlarda bulunan Sayın Denkdemir, firmanın önümüzdeki dönemde gerçekleştireceği projeler ile ilgili olarak katılımcılara açıklamalarda bulundu. Ayrıca; Sayın Denkdemir’in sunumunda BMC’nin yükselen ciro trendi, güçlü insan kaynağı ve yakın zamanda lansmanı yapılan yeni Kamyon Ailesi Tuğra’ya dair paylaşımlar da yer aldı.  BMC Yöneti kurulu yaptığı açıklamada BMC Pınarbaşı Tesisleri’ne yapılan 150 milyon dolar değerindeki büyük yatırımdan bahsederek, BMC’nin güçlü tedarikçi ağının gelecek dönemdeki yönetimi ve işbirliği projeleri ile ilgili bigiler verdi.

BMC Grup Şirketleri Genel Müdürlerinin de tek tek söz aldığı toplantıda, BMC’nin ulusal ve uluslararası arenadaki gelecek planları ile hedeflerinin de altı da çizildi.