ÜLKEMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA VE ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ

Millî Savunma Bakanı Sn. Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Sn. Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Sn. Ümit Dündar, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sn. Muhsin Dere, Sakarya Valisi Sn. Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ekrem Yüce ve Askeri Fabrikalar Genel Müdürü Sn. İmdat Ersoy başta olmak üzere, Milli Savunma Bakanlığı Arifiye Yerleşkesi BMC İşletmesi’ni teşrifleriyle onurlandıran tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

23.01.2021

BMC olarak yerli ve milli imkanlarla geliştirdiğimiz Yeni Nesil Fırtına Obüsü başta olmak üzere çalışmalarına devam ettiğimiz Altay Ana Muharebe Tankı, 8x8 Yeni Nesil Zırhlı Taktik Tekerlekli Araç ailesi, KİRPİ Mayına Karşı Korumalı Araç ailesi, VURAN Çok Amaçlı Zırhlı Araç ailesi ve TULGA SUV aracımız ve ayrıca yerli ve milli motor projelerimiz için çalışmalarımız gece gündüz devam etmektedir.

Dün olduğu gibi bugün de ülkemiz için çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Türk Silahlı Kuvvetleri başta olmak üzere dost ve müttefik ülkelerin ordularının gücüne güç katacak bu projelerin detaylarını ve tasarım, geliştirme süreçleri devam eden diğer ürünlerimiz ile ilgili hepimizi gururlandıracak haberleri de çok yakında sizlerle paylaşıyor olacağız.